Draugiški Patarimai:FT-96 ir 49 šviesos, be baterijos,jūs galite nusipirkti AA baterijos į savo vietos parduotuvėje

Ulanzi U - Rig " Pro Išmaniojo Telefono Vaizdo Įrenginys,

"iPhone" Kino Atveju, Telefono Vaizdo Stabilizatorius su šlapia Danga Trikojo tvirtinimas Videomaker Filmų kūrėjas, Videographer "iPhone" X 8 Plius Sumsang 1. Ulanzi NAUJA Versija,Geriausias Išmanusis telefonas, Vaizdo Įrenginys Savo Išmanųjį telefoną.

2. Gauti Apšvietimo ir Mikrofonas Priedai

Naujas U - Rig Pro "su 3 Standartinė Batų Stovai ir 2 Universalus 1/4"-20 temas, Jūs galite Mount

LED Šviesos ir Vaizdo Mikrofonas ant Platformos.Fantastiškas įrankis, skirtas mobiliesiems videomakers , "iPhone" filmų kūrėjai.

3. Filmavimo Eiti su Jūsų Telefone

Puikus Dizainas už Filmavimo Eiti su savo išmaniuoju telefonu.Gauti Sklandų Vaizdo ir imtis tolygaus nuotraukas ir fotografuoti unikali gyvenimo patirtis.

4. Profesionalūs Vaizdo Įrenginys Narve

Su Universali 1/4"-20 trikojo sriegis apačioje,galite Prijungti Vaizdo Trikojo ,Slider, Strėlės ir Stabilizatorius ,tai turi būti protingas telefonas, Vaizdo Įrenginys, skirtas Profesionalių VideoMakers, kaip jūs .

5. Universali ir Labiausiai saugoma Telefonas Clip

Suderinamas su "iPhone" 8 plius", "iPhone " x", "Samsung", "Huawei" Labiausiai išmanųjį telefoną su arba be dėklo, 2in iki 33.5 plačiai.Ne tik Pavasarį Įrašą ,bet taip pat su saugia varžtas varžtas jūsų telefoną .Salfest Įlaidai jūsų telefoną.

Ulanzi U-Rig " Pro Išmaniojo Telefono Vaizdo Įrenginys.

Naujas Sukurta Ulanzi ,Ji yra būtina turėti aksesuaras visiems, kurie nori pagerinti savo kino įgūdžius su telefonu

kad ūgliai geresnius vaizdus nei daugelis aukštos klasės fotoaparatų.Galite montuoti Platformą, bet trikojo, bet jei jūs einate rankinis, jis leidžia jums užfiksuoti gana sklandžiai šūviai.

Skirtumas tarp NAUJOS U-Rig " Pro " ir " U-Įrenginys:

1.Stipresnis ir Patogiai

Su Pro versija ,Daugiau kompaktiškas dizainas ir tai žymiai didesnė koncentracija, nei senosios versijos.su naujo dizaino rankena rankena ,taip pat labai patogus.

2.3 Šalto Batų Stovai ir 4 1/4"-20 trikojo temas

Su Pro Versija ,galima montuoti 2 LED Žibintai ir Vaizdo Mikrofonas tuo pat metu su trimis šalto batų stovai ir twp 1/4"-20 trikojo temas į viršų.Vienas 1/4"-20 trikojo sriegis ant righ ,galite įstatyti Vertikaliai, arba naudoti 1/4"-20 trikojo sriegis ne apačioje ,galite pritvirtinkite jį ant bet kokio trikojo .

3.Daugiau Saugus ir Stabilus

Pro Versija su Pavasario įrašą ir saugų varžtas užraktas ,jis yra daug salfer nei sena versija ir su kompaktiškas dizainas ,tai yra daug stabilesni nei senosios versijos .

Žymos: trikojo, atveju trikojo, batų kalno, ronin s2, stabilus telefono, įrenginys sony a7, ulanzi u įrenginys pro kaina, išmanusis telefonas trikojo ulanzi, "iphone" steadicam, rankena ulanzi u įrenginys pro.

Prekės Pavadinimas ulanzi
Pakuotė Taip
Modelio Numeris Ulanzi U-Rig Pro

Parašyti atsiliepimą

Ulanzi U-Rig " Pro Išmaniojo telefono Vaizdo Įrenginys w 3 Batų Stovai Kino Atveju, nelaikykite Telefono rankoje Vaizdo Stabilizatorius su šlapia Danga Trikojo stovo Stovi

Papildoma informacija

Kaina:€5.76

SKU: w868

Atsiliepimai: