PASTABA : maloniai Prašome pažymėti,išvardytų Produktų yra gaminami ir platinami užsienyje taikomi įstatymai jo kilmės šalį

Kai gausite paketą, prašome patikrinti, ar prekės yra užpildyti, jei yra problemų, kreipkitės į klientų aptarnavimo laikas.

Pastaba : Ši kaukė yra padalyta į apimti 1 kaukė +2 KD2.5 filtrą (kiekvienos pakuotės turi 2 filtro,prašome atidaryti paketą check) , prašome įsigyti pagal savo realius poreikius.

PATARIMAI 1. Filtrai nėra skalbti, rekomenduojama naudoti 1 filtras 3-5 dienas .Jei jūs esate tokioje aplinkoje, su sunkiomis oro užterštumo, rekomenduojama pakeisti kas 3 dienas. 2. Jei filtras yra užterštas pašalinių objektų, naftos dėmių ir pan., prašome pakeisti jį laiku. 3. Jei jūs turite sunku kvėpuoti, nėra tikslinga naudoti kaukę. 4. Kaukės nėra rekomenduojama, kai oro yra plonas, arba kai miega. 5. Šis produktas nėra tinkamas vaikams iki 8 metų amžiaus.

Žymos: beždžionės kaukė, kaubojus bebop, gėlių spausdinti kaukė, cowboy bebop marškinėlius, antis veido kaukė, antis veido, žmonių ir gyvūnų kaukė, seksualinės gyvūnų kaukė, gėlių kaukė, latekso kaukė.

Medžiaga Viskozė
Saugos standartas NĖRA
Kilmės Žemyninė Kinija
Apsaugos klasė NĖRA
Lytis MOTERIS

Parašyti atsiliepimą

Kvėpuojantis Veido Kaukė Su Filtrais Medvilnės Kaubojus animacija Gėlių vientisos Spalvos Daugkartinio naudojimo Plaunamas Kaukės Veido Unisex Dulkėms Mout

Papildoma informacija

Kaina:€2.52

SKU: w383

Atsiliepimai: