Banila Co.Švarus Jis Nulis Valomasis Balzamas 1pcs Intensyviai Valyti Makiažo Valiklis Giliai Valyti Akis, Lūpas, Veidą, Visi į Vieną Veido Valikliu Sample --- Ne packing box Funkcija: *Originalūs Pašalinti švelniai storio ir atkaklus makiažas be lengvuosius odos, lengvi šerbetas-kaip tekstūros valomasis balzamas. *Atgaivinti Banila Co, Nulinis Balansas Technologija su Resveratrolis giliai valo ir mildy exfoliates be lengvuosius odos, ir palieka odos hidratuotas ir atsinaujina. *Valymo Banila Co, Nulinis Balansas Technologija su "Althea" Rožių ekstraktai giliai valo ir švelniai exfoliates be lengvuosius odos, ir palieka odos hidratuotas ir sušvelninamas. *Maitinamasis Banila Co, Nulinis Balansas Technologija su Ženšenio Uogų ir Pienelis giliai valo ir mildy exfoliates be lengvuosius odos, ir palieka odos sudrėkintas ir maitina.Tomas #Originalus 7ml #Atgaivinti 7ml #Valymo 7ml #Maitina 7ml, Kaip naudojant mentele įtraukti į scoop balzamas.Švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais ant sausos odos, naudojant mentele arba pirštais.Gerai nuskalaukite drungnu vandeniu arba nuvalykite su veido audiniai arba.Paglostyti oda sausa.

Žymos: makiažas, heimish, mac makiažo valiklis, Punktas, banila co švarus ji nulis, cream cleaner sidabrinė, švarus ji nulis, visi du, led fototerapija, ulta makiažo valiklis medžiaga.

Komponentas BANILA CO Valyti Nulio Specialus Rinkinys
Kilmės KR(Kilmės)
Tipas Makiažo Valiklis
Modelio Numeris BANILA CO Valyti Nulio Specialus Rinkinys
NET WT 7ml * 1pcs

Parašyti atsiliepimą

Banila Co. Švarus Jis Nulis Valomasis Balzamas Intensyviai Valyti Makiažo Valiklis Giliai Valyti Akis, Lūpas, Veidą, Visi į Vieną Veido Valikliu

Papildoma informacija

Kaina:€4.81

Kategorija:parduotuvės

SKU: w319

Atsiliepimai: