Kaulai Ling Purškimo Specifikacijos : 30ml / butelis artritas ar kaulų skausmas , kaklo skausmas ir t.t sąlyga yra "stuckness," ypač "kraujo stuckness," kur apyvartą sąnarių, kaulų ir raiščių buvo sumažėjusi.Per TCM, svarbiausias turtas, kad žolė gali pasiūlyti išgydyti lėtinių ligų, įskaitant artritą, yra jos gebėjimas "judėti kraujo". TCM aiškina, kad či yra mūsų gyvybinė energija; taip pat žinoti, kaip nervų jėga ar biologinių nervų energijos.Be chi, kraujo nejuda.Be judėjimo kraujo, jūs neturite chi.Pro kanalų Veiksmingumas: Šis produktas yra greitai kraujo apytaką, patinimas antibakterinis agentas.Įvairių rūšių reumatas, reumatoidinis artritas, įšaldytas petys, ūmus ir lėtinis minkštųjų audinių sužalojimai, sumušimai, skausmą, parodė, skausmas, patinimas, kraujo apytaką.Svarbu, kad namų kelionių produktų.Tinka minios: už reumatas, reumatoidinis sąnarių patinimas ir skausmas ir sąnarių skausmas, kurį sukelia sąnario ertmėje.Sąnarių patinimas ir skausmas, sąnarių sustingimas, negali fleksija ir pratęsti, liemens ir kojų raumenis minios.Už išsiųsti vėjo ir šalčio, kraujo apytaką dujos, Shujin analgetikas palaikomosios terapijos.Skausmą dėl kaulų hiperplazija, juosmens disko herniation, reumatas, reumatoidinis artritas, radikulito, stuburo, juosmens raumenų įtampą, mėlynės, šaldytos pečių, kaklo spondylosis sukelia skausmą.Naudojimas: išoriniam naudojimui.Purškiamas svetainėje gali būti nemalonus.Masažas šilumos valgyti ar plastiko filmas užima apie 20 minučių geriau, kiekvienas 1-2 purkšti 2-3 kartus per dieną.Tabu: 1. Šis produktas yra išorinis naudojimas, uždrausta žodžiu. 2. Uždrausti vartoti šalto, riebaus maisto. 3. Nelieskite akių, burnos ir kitų gleivinės Departamentas.Odos opos, negali būti naudojami. 4. Mėnesinės ir žindančioms moterims draudžiama.Vaikai, vyresnio amžiaus ir ligota turėtų būti naudojami, prižiūrimi gydytojų. 5.Šis produktas, charakterio pokyčiai yra draudžiamos. 6. Vaikai turi naudoti šį produktą prižiūrint suaugusiesiems. 7. Laikyti produktą, nepasiekiamoje vaikams.

Žymos: shimano alivio, skausmas, žaislas tigras, kelio trinkelėmis, custom kaukę nuo dulkių., nugaros skausmas, kremas vagin, pro ortopedinė, atomas spray, vyrai juostos pagalba.

magnetinio gipso Peties Skausmas
artritas spray ortopedijos gipso
Modelio Numeris Artrito paramos spray
Prašymas Įstaiga
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas ZB

Parašyti atsiliepimą

Skausmo purškimo Reumato, Artrito, Raumenų, sausgyslių patempimas Kelio Juosmens Skausmas, Nugaros, Pečių Purškimo Tigras Ortopedijos Gipso

Papildoma informacija

Kaina:€3.35

Kategorija:parduotuvės

SKU: w194

Atsiliepimai: