Gitaros Sieninio Laikiklio

Išspręsti šią ant sienos jūsų prieangis ir tai įsitikinkite, kad patraukti dėmesį svečiai įvedimas, kuris bus pilnas šypsenų ir giria.Sienos kabliukas su akį traukiantis ženklas yra tai, ką tiesiog tobulas prieškambario.Tai vienas čia yra pagamintas iš geros kokybės juodo Medžio 3mm storio ir bus paskutinė prim būklės ilgą laiką.Jame yra penki kabliukai, pagaminti iš metalo.Naudoti šie kabliukai pakabinti raktus, paltai, diržas maišelius ar audinio maišeliuose.Taip pat išraižytas, tai įsitikinkite, kad sienos pritvirtinta ant gražūs.

Šviesos svorio, tai sienos kabliukas yra lengva nustatyti.Taip pat galite nustatyti jį į savo kambarį, miegamąjį ar vonios zonoje.Tai gražus akcentas prie ežero, pateikti ir laukui dekoro, ir yra didelis, kaip housewarming dovana!Todėl, kad tai jūsų namus greičiau.

Priemonės 11.8" pločio . 5 tvirtinimo skylės išgręžtos tvirtinimo. 5 Kabliukai įtraukti, bet montavimo techninės priemonės nėra įtrauktos.

Atkreipkite dėmesį: rack valdyba yra rankų darbo iš 3mm, juodas liepų,NE geležies metalo.Bet vis dar pakankamai stipri parama apie 20 svarų (9 kg) svorio.

Žymos: dėl gitaros stovas, graikinių riešutų kailis rūbams, audiniai rūbams sienos, raktų pakabukas langelį sienos, paltų kabyklos lentynos sienos, visos pakaba, Muzikos žaislas, sijonai, drabužių, kabyklos, metalo kailis rūbams stendas, Pakaba.

Medžiaga Mediena
Prekės KODAS GAH-112

Parašyti atsiliepimą

Gitaros Medinių Sienų Kablys Kailio Kepurę Maišą Drabužių Kabykla Muzikos Instrumentų Organizatorius Raktų Pakabukas Sienų Dekoras Dovana Gitaristas

Papildoma informacija

Kaina:€9.68

Kategorija:parduotuvės

SKU: w123187

Atsiliepimai: